» Personel Taşımacılığı
» Öğrenci Taşımacılığı
» Özel Transfer Hizmetleri
» Operasyonel Araç Kiralama
» İnşaat
» Sigorta Aracılık Hizmetleri
» Kalite Politikamız
   
 

 Öğrencilerimizin zamanında, konforlu ve güvenilir bir şekilde okullarına ulaştırmak bu konudaki asli görevlerimizdir. Taşınan tüm personel ve öğrencilerimiz ferdi kaza sigortası kapsamına alınır. Bunun yanı sıra "ÖZSEÇKİN GROUP" ISO ve TSE belgeli iş deneyimi bulunan kurumsal bir şirkettir. Yetişmiş eğitimli, dürüst ve güvenilir kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

  • Çocuklarımız her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, kazı çalışması yapılması, girilemeyen ve dönüşü olmayan sokaklar, park alanı ve olağanüstü haller istisnadır.

  • Servis araçlarına öğrenci ve öğretmen dışında kimsenin alınması yasaktır.

  • Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.

  • Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilmelidir.

  • Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında ve başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun firma ulaşım sorumlusuna yazılı bilgi verilmelidir.

  • • Şirketi temsilen ÖZSEÇKİN GROUP adına ulaşım sorumlusu sürekli olarak okulda bulunur. Bütün organizasyonlar genel müdüre bağlı olarak ÖZSEÇKİN GROUP ulaşım sorumlusu tarafından yürütülür.

  • Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye alınması ile mağduriyet oluşmadan servis devam etmektedir.

 

 
     
 
         
Tanıtım Filmimiz
  Bize Ulaşın
  İletişim
    Merkez :
Akçay Cd. No:99 Gaziemir - İzmir
Telefon : 0232 251 49 49
E-Mail  : ozseckin@ozseckin.com

Garaj :
Telefon :0232 251 36 76
E-Mail  : garaj@ozseckin.com
 

         

Gizlilik ve Kişisel Verilen Korunması  -  İptal ve İade Koşulları  -  Kullanıcı Güvenliği

         

Bu sitedeki tüm bilgiler 2048 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

         
 
     
  Özseçkin Group Personel ve Öğrenci Taşımacılığı  -  Sigorta  -  Özel Transfer  -  Operasyonel Araç Kiralama
Site içeriğini izinsiz kopyalanamaz. Tüm hakları saklıdır.  |  Müşteri Hizmetleri : 0232 251 08 03  E-Mail : ozseckin@ozseckin.com